Додому Новини єпархії Дніпропетровська єпархія УПЦ отримала гуманітарний вантаж від Румунської Православної Церкви

15 березня 2022 року у місто Дніпро прибула гуманітарна допомога, яку відправила Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ, вкотре зібрану для України Румунською Православною Церквою. Допомога також була відправлена до інших міст та областей України: Київ, Полтаву, Харків, Конотоп, Миколаївську область, Білу Церкву, Вінницю, Івано-Франківськ та інші міста, де її найбільше потребують.

11 березня у Чернівці прибув вже четвертий гуманітарний вантаж вагою 210 тонн, який зібрала Румунська Православна Церква для допомоги Україні. Волонтери Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ розвантажили продукти, засоби гігієни, одяг, речі першої потреби, дитяче харчування і відправили у місця, де цього найбільше потребують.

Допомогу збирають у єпархіях Румунської Православної Церкви. Після проходження кордону з Румунією вантажі привозять у Волонтерський координаційний центр при Чернівецько-Буковинській єпархії. Там віряни УПЦ сортують та відправляють гуманітарну допомогу в інші області України, залежно від потреби.

Дніпропетровська єпархія УПЦ висловила подяку віруючим з Румунії і Буковини. Дана гуманітарна допомога буде передана до військового шпиталю м. Дніпро, а також лікарні, центри прийому тимчасово вимушених переселенців, багатодітним сім’ям, пенсіонерам і всім постраждалим внаслідок військових дій.

Гуманітарну допомогу можна отримати на території храмового комплексу на честь Іверської ікони Божої Матери м. Дніпро, ж/м Північний, вул. Семафорна, 60, там розміщений гуманітарний центр для допомоги тимчасово вимушених переселенців нашої країни (волонтерський центр Дніпропетровської обласної організації «Червоного Хреста»).

Гаряча лінія Центру:

Інформаційний відділ