Додому Новини єпархії Голова Дніпропетровської облдержадміністрації поздоровив митрополита Іринея з 80-річчям

10 травня 2019 року на адресу керуючого Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея надійшов вітальний лист віл голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Михайловича Резніченко.

У вітальному листі сказано:

Керуючому Дніпропетровською
єпархією Української
Православної Церкви
Митрополиту
Дніпропетровському і
Павлоградському ІРИНЕЮ

Високопреосвященнійший Владико Іринею!

Щиро вітаю Вас зі знаменним ювілеєм у Вашому житті – 80-річчя з дня народження!

Завдяки відповідальному архіпастирському служінню заради збагачення духовного життя в регіоні та активній громадянській позиції Ви здобули заслужену повагу у людей. Ви – приклад того, як потрібно поважати один одного і жити в мирі та злагоді.

У цей радісний та святковий день прийміть теплі привітання та щирі побажання доброго здоров’я та довголіття, душевної сили та спокою, невичерпної допомогти від Господа у Ваших подальших архіпастирських трудах на благо Святої Матері Церкви та України.

Многая і благая Вам літа!

Голова облдержадміністрації В.М.РЕЗНІЧЕНКО