Додому Новини єпархії Ієрархи єпархії звершили чин відспівування новопреставленого протоієрея Миколая Чепель

31 травня 2023 року, ієрархи та духовенство Дніпропетровської єпархії УПЦ звершили чин відспівування настоятеля Свято-Успенського храму с. Чернявщина і Свято-Петропавлівського храму с. Шандрівка Павлоградського району Дніпропетровської області новопреставленого протоієрея Миколая Чепель.

Протоієрей Миколай Чепель відійшов до Господа 29 травня 2023 року на 42-му році життя.

Заупокійні богослужіння були звершені в храмі на честь святителя Іоанна Златоуста селища «Золоті ключі» смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області в якому, на протязі 14-ти років, протоієрей Миколай був настоятелем (2005-2019).

З благословіння керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив заупокійну Божественну літургію. Преосвященному владиці співслужили: духівник єпархії протоієрей Василій Крат та духовенство єпархії.

За Божественною літургією молилися: керуючий єпархією митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней та вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Новомосковський Євлогій, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Всеволод Поліщук, настоятелька Знаменівського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер), настоятелька Іосифовського жіночого монастиря с. Мар’ївка Магдалинівського району (Кам’янська єпархія УПЦ) Дніпропетровської області ігуменя Анастасія (Соломаха).

Після завершення Божественної Літургії керуючий єпархією митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив чин відспівування. Високопреосвященнійшому владиці співслужили вікарні архієреї та духовенство єпархії.

Після закінчення чину відспівування владика Іриней звернувся до всіх присутніх зі словом пам’яті про новопреставленого протоієрея Миколая. Владика виразив слова співчуття матері спочилого Ользі, матушці Тетяні, дітям Ксенії та Макарію та всім рідним та прихожанам які прийшли на спільну молитву.

Поховали протоієрея Миколая Чепель на монастирському кладовищі Свято-Миколаївського Самарського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Дніпропетровської області.

Царство Небесне і вічна пам’ять новопреставленому протоієрею Миколаю.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ