Додому Новини єпархії Митрополит Іриней молитовно зустрів свій 84-й день народження

Митрополит Іриней молитовно зустрів свій 84-й день народження

10 травня 2023 року, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней молитовно зустрів свій 84-й день народження. Цього дня архіпастир відвідав Тихвінський жіночий монастир м. Дніпра.

За Літургією митрополиту Іринею співслужили: вікарії Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Новомосковський Євлогій і єпископ Петропавлівський Андрій, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат, благочинні церковних округів єпархії, а також гості в священному сані з Харківської і Дніпропетровської єпархій УПЦ.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестрами обителі, настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер).

Після читання Євангелія зі словом проповіді звернувся єпископ Петропавлівський Андрій.

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

На завершення богослужіння імениннику було проголошено многоліття.

Від імені духовенства та пастви Дніпропетровської єпархії правлячого архієрея привітав архієпископ Новомосковський Євлогій, який підніс імениннику богослужбову просфору та букет квітів.

Теплі слова привітання на адресу іменинника були сказані ігуменею Зосимою, духовенством та парафіянами.

Митрополит Іриней подякував усім за піднесені молитви у знаменний для нього день і привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ