Домой Новости епархии Митрополит Іриней нагородив колектив санаторію «Курорт Орлівщина»

Митрополит Іриней нагородив колектив санаторію «Курорт Орлівщина»

Митрополит Іриней нагородив колектив санаторію «Курорт Орлівщина»

7 листопада 2022 року, перебуваючи на лікуванні, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней провів зустріч з колективом санаторію «Курорт Орлівщина», на чолі з генеральним директором Олександром Івановичем Андрієнко.

Архіпастир подякував усім співробітникам за професійне виконання своїх обов’язків. Владика Іриней відзначив покращення сервісу лікування, проживання та харчування, які надає санаторій «Курорт Орлівщина» усім відпочиваючим.

Митрополит Іриней нагородив ключових співробітників санаторію благословенними грамотами за старанні труди на славу України та її народу.

В завершені зустрічі владика Іриней побажав миру в сім’ях та в Україні і скорішої перемоги Українського воїнства та примирення усіх людей.

До відома:

Санаторій «Курорт Орлівщина» (стара назва — санаторій «Новомосковський») розташовано в екологічно чистому куточку села Орлівщина Новомосковського району. Оздоровницю оточує прекрасний реліктовий ліс з віковими соснами та берег мальовничої річки Самари.

На березі р. Самара в санаторії обладнаний пляж з медичним постом, охороною, кімнатами особистої гігієни, рибальськими містками, спортивними та дитячими майданчики тощо.

Тут саме повітря має цілющі властивості! Воно чудово впливає на органи дихання і покращує загальне самопочуття. Крім цього, оздоровлення відбувається за допомогою традиційних санаторних процедур, таких як бальнеотерапія, внутрішнє застосування лікувальних мінеральних вод, гідротерапія, грязелікування, лікувальний масаж, різні види фізіопроцедур та інше.

Курорт займає площу 5,32 га, на якій розмістилися шість спальних корпусів з індивідуальними зонами відпочинку, їдальня, клуб, паркова зона з дитячими, баскетбольної і футбольної майданчиками, тенісним кортом, упорядкованим, охоронюваним пляжем з рятувальною станцією, медичним постом. На території берегової зони знаходиться затишний ресторан з прекрасним видом на річку Самара.

Повною мірою розвинена інфраструктура курорту: працює аптека, перукарня, сауна, кафе, пункт прокату, пошта, пункт міжнародних телефонних переговорів, пральня, дитячий майданчик, цілодобова охорона і медичні пости.

Транспорт відвідувачі можуть залишати на автостоянці, територія якої обладнана відеоспостереженням і технічними засобами захисту.

Особливістю санаторію є наявність відділення естетичної терапії, в якому проводяться заходи по загальному оздоровленню організму, по нормалізації ваги та корекції фігури. В процесі лікування кваліфіковані фахівці навчать принципам правильного харчування й основам здорового способу життя.

За офіційними даними Державного комітету статистики України, санаторій «Курорт Орловщина» визнаний кращим серед санаторно-курортних установ України і отримав статус «Підприємство року 2010», а мінеральна вода «Новомосковська» внесена в кадастр мінеральних вод України в 1998 році.

за матеріалами сайту https://spa-kurort.com.ua