Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив Божественну літургію в лікарняному храмі

Митрополит Іриней очолив Божественну літургію в лікарняному храмі

18 березня 2023 року у день пам’яті знайдення мощей святителя і сповідника Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Кримського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в лікарняному храмі на честь святителя і сповідника Луки архієпископа Кримського при Дніпропетровському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального молодіжного відділу протоієрей Олексій Гетьман, керівник єпархіального юридичного відділу та настоятель храму протоієрей Сергій Крихтін та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Сергія Крихтіна правом носіння палиці.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ