Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив святкове богослужіння у день Обрізання Господнього

Митрополит Іриней звершив святкове богослужіння у день Обрізання Господнього

14 січня 2023 року, у свято Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого та Новоліття, Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в храмі на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» («Милуюча») м. Новомосковська Дніпропетровської області.

Напередодні свята митрополит Іриней звершив всенічне бдіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального молодіжного відділу протоієрей Олексій Гетьман, настоятель храму протоієрей Володимир Резніченко та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Володимира Резніченко правом носіння хреста з прикрасами.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Літургії митрополит Іриней очолив новорічний молебень. Після відпусту архіпастир привітав паству з Новоліттям, святом Обрізання Господнього та днем пам’яті святителя Василія Великого.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ