Додому Новини єпархії Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней привітав ігуменю Зосиму з днем народження

Увечері 5 травня 2024 року, свято Світлого Христового Воскресіння, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней молився за вечірнім пасхальним богослужінням у Свято-Варваринському храмі Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро.

Цього дня настоятелька обителі ігуменя Зосима (Сварчевська) молитовно зустріла свій день народження.

Після завершення богослужіння духівник єпархії протоієрей Василій Крат оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

Архіпастир привітав настоятельку обителі ігуменю Зосиму з Світлим Христовим Воскресінням, Пасхою та днем народження і подарував пасхальну писанку, виготовлену майстрами Дніпропетровщини та чотки.

Також до привітань приєдналися гості, які прибули привітати іменинницю зі святом.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ