Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив акафіст Вознесінню Господню у головному соборі єпархії

Митрополит Іриней очолив акафіст Вознесінню Господню у головному соборі єпархії

Митрополит Іриней очолив акафіст Вознесінню Господню у головному соборі єпархії

24 травня 2026 року, у Неділю 7-му після Пасхи, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив акафіст Вознесінню Господню у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням ієрарху співслужили клірики собору.

Проповідь після акафісту виголосив настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін. 

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ