24 травня 2026 року, у Неділю 7-му після Пасхи, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив акафіст Вознесінню Господню у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.
За богослужінням ієрарху співслужили клірики собору.
Проповідь після акафісту виголосив настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ








