Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив святкове богослужіння у Корецькому жіночому монастирі

Митрополит Іриней очолив святкове богослужіння у Корецькому жіночому монастирі

Митрополит Іриней очолив святкове богослужіння у Корецькому жіночому монастирі

29 травня 2025 року, у день свята Вознесіння Господнього, у Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі м. Корець Рівненської області відбулося святкове богослужіння.

Всенічне бдіння і Божественну літургію очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні духовенства та гостей в священному сані.

За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Парфенія (Новак) з сестрами, а також численні парафіяни та гості Корецької обителі.

За богослужінням молились про мир в Україні.

На завершення митрополит Іриней привітав духовенство, матушку ігуменю, сестер обителі та вірян зі святом.

Архіпастир також привітав духівника обителі протоієрея Іосифа Богаченко з 88-річчям з дня народження. Отець Іосиф на протязі 50 років несе послуг у Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі м. Корець.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ