Додому Новини єпархії Митрополит Іриней привітав протоієрея Іоанна Кийко з днем Тезоіменитства

Митрополит Іриней привітав протоієрея Іоанна Кийко з днем Тезоіменитства

Митрополит Іриней привітав протоієрея Іоанна Кийко з днем Тезоіменитства

7 липня 2024 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці та свято Різдва святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у храмі на честь Іверської ікони Божої Матері смт. Іларіонове Синельниківського району Дніпропетровської області.

У цей день настоятель храму протоієрей Іоанн Кийко молитовно зустрів свій день Тезоіменитства.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Синельниківського церковного округу протоієрей Віктор Власов, керівник єпархіального юридичного відділу протоієрей Сергій Крихтін, настоятель храму протоієрей Іоанн Кийко та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Іоанна Кийко – правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до молитви Господньої «Отче наш».

Після читання Святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому. Також були включені особливі подячні прохання за протоієрея Іоанна Кийко.

Після богослужінням митрополит Іриней привітав протоієрея Іоанна Кийко з днем Тезоіменитства та преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ