Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Божественну літургію у лікарняному храмі

Митрополит Іриней звершив Божественну літургію у лікарняному храмі

Митрополит Іриней звершив Божественну літургію у лікарняному храмі

11 червня 2024 року, у день пам’яті святителя та сповідника Луки, архієпископа Кримського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у лікарняному храмі в ім’я святителя та сповідника Луки, архієпископа Кримського при Дніпропетровському обласному клінічному центрі діагностики та лікування м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи і почесний настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук, керівник єпархіального юридичного відділу і настоятель храму протоієрей Сергій Крихтін, ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Дніпро протоієрей Сергій Черниш, клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ