Додому Новини єпархії Поздравление губернатора Днепропетровской области с праздником Святой Троицы

Поздравление губернатора Днепропетровской области с праздником Святой Троицы

Накануне праздника Святой Троицы председатель Днепропетровской областной государственной администрации Валентин Михайлович Резниченко поздравил управляющего Днепропетровской епархией УПЦ митрополита Днепропетровского и Павлоградского Иринея и всех верующих Украинской Православной Церкви.

В поздравительном адресе сказано:

Керуючому Дніпропетровською єпархією
Української Православної Церкви
Митрополиту Дніпропетровському і
Павлоградському ІРИНЕЮ

Високопреосвященніший Владико Іринею!

Щиро вітаю Вас з великим святом – Днем Святої Трійці!

Це свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Нехай свято Трійці надає всім силу жити, надихає на добрі справи на благо українського суспільства, дарує кожному радість та добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття та Божої ласки, душевного тепла і благодатного натхнення, нових звершень у Вашій подвижницькій діяльності в ім’я Святої Церкви та України.

Голова облдержадміністрації Валентин РЕЗНІЧЕНКО