Додому Новини єпархії Представник єпархії взяв участь у роботі ХХІ Всеукраїнської конференції Синодального молодіжного відділу...

Представник єпархії взяв участь у роботі ХХІ Всеукраїнської конференції Синодального молодіжного відділу УПЦ

У п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, в селищі Лазурне на Херсонщині завершилася ХХІ Всеукраїнська конференція голів і співробітників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Майже 100 учасників з усіх регіонів України взяли участь у 5-денному форумі, який, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ось уже 10 років проводиться Синодальним молодіжним відділом Української Православної Церкви.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея участь у роботі конференції прийняв керівник єпархіального відділу настоятель храму Преподобного Агапіта Печерського при 6-ї міській лікарні м. Дніпра, заступник керівника Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань та благодійності в питаннях реабілітації та ресоціалізації, завідувач кафедри психології та антропології Дніпровського медичного інституту, керівник єпархіального місіонерського відділу протоієрей Тарасій Марченко.

Особливістю нинішньої конференції став дводенний семінар-тренінг із схематизації та систематизації роботи з молоддю на парафії, проведений молодіжним відділом Одеської єпархії. Одеська єпархія має напрацьований багаторічний досвід молодіжного служіння, і на його основі було підготовлено практичні поради та пропозиції, що продемонстрували високу ефективність та результативність.

Діяльність робочих груп, на які було розподілено всіх учасників конференції, забезпечила можливість кожному проаналізувати сильні та слабкі сторони своєї роботи, а результатом дводенного семінару стало напрацювання чітких та конкретних схем, як, із чого розпочинати взаємодію з молоддю на парафії та які при цьому можуть виникати проблеми та ризики.

Також під час конференції відбулася масштабна інтерактивна презентація православного скаутського руху та Міжнародної антинаркотичної асоціації «Живи!». Представники Полтавської єпархії поділилися цікавим досвідом реалізації незвичайного проекту — пастирських курсів для духовенства, які проводить перший заступник голови Синодального молодіжного відділу архімандрит Іоасаф (Перетятько). Відбулися круглий стіл «Священник і світська робота» під головуванням протоієрея Іоанна Тронька та відкрита зустріч Православного психологічного клубу на чолі з протоієреєм Тарасієм Марченком.

Завершився форум Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі с. Лазурне, яку очолив голова Синодального молодіжного відділу УПЦ, вікарій Київської Митрополії архієпископ Іона у співслужінні учасників конференції в священному сані.

За матеріалами офіційного сайт УПЦ