Додому Новини єпархії Престольне свято Свято-Миколаївського храму села Миколаївка

Престольне свято Свято-Миколаївського храму села Миколаївка

22 травня 2023 року, в понеділок 6-ї седмиці після Пасхи, в день пам’яті перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських в Бар, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївський храм села Миколаївка Петропавлівського церковного округу та звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.

Перед початком богослужіння архіпастиря з хлібом-сіллю та квітами зустріли діти недільної церковно-приходської школи.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Петропавлівського церковного округу протоієрей Олексій Ткаченко, настоятель храму протоієрей Ігор Висоцький та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся зі словом проповіді.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії перед шанованою іконою святителя Миколая був звершений чин славління, під час якого Преосвященний владика окропив всіх присутніх святою водою.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до всіх присутніх з вітальним словом в якому передав вітання та благословення керуючого єпархією митрополита Іринея, та подякував духовенству та всім парафіянам та гостям за молитву.

Після вітального слова Преосвященний архіпастир преподав усім святительське благословення та привітав вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес»!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ