Додому Новини єпархії Протоієрей Андрій Пінчук заборонений у священнослужінні

Протоієрей Андрій Пінчук заборонений у священнослужінні

17 травня 2023 року Указом Керуючого Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, клірик Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Пінчук, згідно листа Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви №0670 від 17.05.2023 року, відносно деструктивних і неканонічних дій, всупереч канонічному порядку – проведення зібрання духовенства різних єпархій на території Сарненської єпархії без благословення на те правлячого Архієрея, а також неодноразові аналогічні дії на території Київської єпархії, та за грубе порушення присяги священнослужителя, звільнений з посади настоятеля храму Архистратига Михаїла в с. Волоське Дніпровського району Дніпропетровської області та заборонений у священнослужінні (Указ № 29 від 17.05.2023р.).

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ