Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у першу неділю Великого посту — Торжество Православ’я

Служіння єпископа Андрія у першу неділю Великого посту — Торжество Православ’я

5 березня 2023 року, в Неділю 1-шу Великого посту, в свято Торжества Православ’я вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері преосвященний владика очолив воскресне всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

На єктенії «Рцем вси» були виголошені особливі молитовні прохання за Преосвященного владику Андрія з нагоди його Дня народження.

Після Божественної літургії преосвященний владика очолив Чин Неділі Православ’я.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир прийняв поздоровлення з Днем народження від кліриків собору, архієрейського хору та парафіян собору.

Ввечері того ж дня на вечірньому богослужінні преосвященний владика очолив Чин Пасії з читанням Акафіста Божественним Страстям Христовим та читанням першого страсного Євангелія від Матфія.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ