Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Різдвяний святвечір

Служіння єпископа Андрія у Різдвяний святвечір

6 січня 2023 року, навечір’я Різдва Христового (Різдвяний святвечір), вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив Богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням преосвященному владиці співслужили клірики собору.

В цей день Уставне богослужіння складалося з Великих (Царських часів), Зображальних та Божественної літургії святителя Василія Великого, що розпочиналась Великою вечірньою.

Після відпусту відбувся чин славлення Христа, під час якого на середину Собору була винесена ікона Різдва Христового та свічка, яка є символом Віфлеємської зірки. Перед ними священнослужителі урочисто заспівали тропар та кондак свята.

Після закінчення богослужіння преосвященний архіпастир звернувся до парафіян з проповіддю та привітав усіх з Передсвятом Різдва Христового.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ