Додому Новини єпархії Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у День Святої Трійці

Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у День Святої Трійці

4 червня 2023 року, у День Святої Трійці, П’ятидесятниці, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

На Всенічному бдінні, в переддень свята, Преосвященнний владика очолив святкову літію та полієлей на якому помазав вірян освяченим єлеем.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії була звершена Велика вечірня з читанням колінопреклонних молитов.

Після богослужіння був звершений чин славління та окроплення святою водою букетів трав та квітів парафіян.

Після освячення Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх зі святом та преподав святительське благословення.

Ввечері того ж дня, напередодні Дня Святого Духа, Преосвященний владика очолив полієлейне богослужіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ