Додому Новини єпархії Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Неділю 7-му після Пасхи

Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Неділю 7-му після Пасхи

28 травня 2023 року, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Преосвященний владика очолив Всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Преосвященний владика зачитав Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви від 23 травня 2023 року, з нагоди тридцять першої річниці Харківського Архієрейського Собору та першої річниці Собору УПЦ, що відбувся у місті Києві, та очолив подячний молебен на якому були виголошені особливі прохання та молитва затверджені Священним Синодом.

Після богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав зі воскресним днем та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ