16 травня 2026 року, у день пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Печерського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ, архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
Напередодні владика очолив вечірнє богослужіння з полієлеєм.
Традиційно за Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, народ, за всіх тружденних і знедолених, за упокій підносилися молитви за полеглих у війні та за всіх від віку спочилих.
Наприкінці богослужіння духовенством був звершений чин славління з молитвою до преподобного Феодосія, ігумена Києво-Печерського.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ


















