Додому Новини єпархії У день Різдва Христового єпископ Андрій очолив Літургію у Преображенському соборі

7 січня 2023 року, у двунадесяте свято Різдва Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням Преосвященному владиці співслужили клірики собору.

Напередодні у тому ж соборі преосвященний владика звершив всенічне бдіння, під час якого очолив літію з благословенням п’яти хлібів та полієлей, після якого помазав всіх вірних святим єлеєм.

На запричасному вірші було зачитано Різдвяне послання Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви.

Після відпусту на середині храму перед іконою Різдва Христового відбувся чин славлення Христа, під час якого соборно було проспівано величання свята. Після славління хор кафедрального собору виконав ряд різдвяних колядок, а всі присутні на богослужінні діти отримали від владики солодкі подарунки.

Після закінчення богослужіння архіпастир ще раз привітав усіх з величним святом Різдва по плоті нашого Спасителя і Господа і преподав всім архіпастирське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ