1 червня 2026 року, у День Святого Духа, архієпископ Петропавлівський Андрій, вікарій Дніпропетровської єпархії очолив богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро у співслужінні кліриків собору. Напередодні – полієлей у тому ж соборі.
За Божественною літургією підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші на нашій українській землі, за воїнів-захисників, за всіх нужденних і знедолених.
Після закінчення Літургії архіпастир привітав всіх зі святом, причасників привітав з прийняттям Животворящих Тіла і Крові Христових та надав усім святительське благословіння.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ














