Додому Новини єпархії У Хрестопоклонну неділю митрополит Іриней звершив хіротонію в сан ієродиякона

У Хрестопоклонну неділю митрополит Іриней звершив хіротонію в сан ієродиякона

19 березня 2023 року, у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію святителя Василія Великого в Свято-Миколаївському храмі Свято-Миколаївського Самарського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Дніпропетровської області.

За богослужінням ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, намісник монастиря архімандрит Досіфєй (Савєлов), настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дніпро, сел. Нові Кайдаки протоієрей Анатолій Розвадовський, завідуючий канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко) та клірики монастиря.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

За Літургією митрополит Іриней звершив хіротонію студента Київської духовної академії (заочної форми навчання) монаха Нестора (Розвадовського) в сан ієродиякона.

Наприкінці Літургії відбулося поклоніння Чесному Хресту, після чого митрополит Іриней привітав віруючих з Хрестопоклонною неділею та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ