4 квітня 2026 року, у Лазареву суботу, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
Напередодні ієрарх молився із соборним духовенством за вечірнім богослужінням.
Після читання святого Євангелія архієпископ Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді про подію Лазаревої суботи – воскресіння чотириденного Лазаря Спасителем, яке стало прообразом загального воскресіння та перемоги життя над смертю.
За Божественною літургією були піднесені щирі молитви за мир, за воїнів та за весь український народ. Також молилися за загиблих воїнів та за всіх від віку спочилих.
Після літургійного відпусту владика Андрій привітав присутніх із Лазаревою суботою, нагадав що це свято є закликом нам усім до духовного оновлення, утвердженням віри у всемогутність Божу напередодні Страсного тижня і Світлого Христового Воскресіння.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
















