Додому Новини єпархії У Неділю 7-му після Пасхи митрополит Іриней звершив хіротонію в сан ієромонаха

У Неділю 7-му після Пасхи митрополит Іриней звершив хіротонію в сан ієромонаха

28 травня 2023 року у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі сел. Нові Кайдаки м. Дніпро.

За богослужінням ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Анатолій Розвадовський, клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Херувимської пісні митрополит Іриней звершив хіротонію студента Київської духовної академії (заочної форми навчання) ієродиякона Нестора (Розвадовського) в сан ієромонаха з возложенням набедреника і золотого наперсного хреста.

Наприкінці Літургії митрополит Іриней привітав ієромонаха Нестора з днем священицької хіротонії та благословив усіх присутніх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ