З благословіння митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея і ректора Регентсько-катехізаторського духовного училища при Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро ігуменії Зосими (Сварчевської), з 25 травня 2026 року у Регентсько-катехізаторському духовному училищі при Свято-Тихвінському жіночому монастирі розпочалася літня екзаменаційна сесія, яка триватиме до 3 червня 2026 року.
Під час сесії вихованці повинні продемонструвати теоретичні знання з богословських дисциплін, богослужбового уставу та практичні навички з церковного співу та регентства (хорового диригування).
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ






























