Додому Новини єпархії У Світлий Понеділок митрополит Іриней очолив Божественну літургію у Самарському монастирі

6 травня 2024 року, у Світлий Понеділок, день памʼяті святого великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Самарському Миколаївському Пустинному чоловічому монастирі м. Новомосковська Дніпропетровської області.

Богослужіння відбулось у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця.

Митрополиту Іринею співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, намісник монастиря архімандрит Досіфєй (Савєлов) і духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія намісник монастиря архімандрит Досіфєй оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Насамкінець був звершений хресний хід.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ