Додому Новини єпархії В Дніпропетровській єпархії УПЦ відбулися благодійні ярмарки для підтримки Захисників України

19 лютого 2023 року, у Неділю м’ясопусну, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у різних куточках нашої Батьківщини духовенство та віряни Української Православної Церкви організували благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ.

В храмах та монастирях Дніпропетровській єпархії УПЦ були також проведені благодійній ярмарки для підтримки Збройних Сил України.

Пожертви, які були зібрані під час благодійного заходу, будуть направлені на потреби Збройних Сил України.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ