Додому Новини єпархії В Навечір’я Різдва Христового Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому...

В Навечір’я Різдва Христового Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новомосковська

В Навечір'я Різдва Христового Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новомосковська

6-го січня 2023-го року, в Навечір’я Різдва Христового (Різдвяний святвечір), вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Новомосковський Євлогій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новомосковська у співслужінні штатних соборних кліриків.

Після виголошення подвійної (сугубої) єктенії архієпископ Євлогій прочитав молитви про мир в Україні.

Наприкінці Літургії соборне духовенство винесло ікону Різдва Христового на середину храму і заспівало різдвяні тропар і кондак. Біля ікони запалили свічку як знак Віфлеємської зірки, що сяяла над вертепом.

Владика Євлогій надав всім святительське благословення, привітав парафіян із прийдешнім Різдвом Христовим, а причасників – і з прийняттям Святих Христових Таїн. Також був анонсований розклад богослужінь у день Великого свята.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ