Додому Новини єпархії Відбулося зібрання благочинних Дніпропетровської єпархії УПЦ

Відбулося зібрання благочинних Дніпропетровської єпархії УПЦ

4 січня 2023 року, у конференц-залі Адміністративного центру Дніпропетровського єпархіального управління під головуванням керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея відбулося зібрання благочинних Дніпропетровської єпархії УПЦ.

У роботі зібрання взяли участь: вікарії Дніпропетровської єпархії архієпископ Новомосковський Євлогій та єпископ Петропавлівський Андрій, секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук та благочинні церковних округів єпархії.

Митрополит Іриней подякував духовенству за труди, які вони несуть в умовах війни Росії проти України. Парафії єпархії приймають вимушених переселенців, надають усіляку допомогу Збройним Силам України, проводять благодійні обіди для всіх, хто цього потребує.

Під час зібрання були обговорені поточні питання життєдіяльності єпархії.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ