Додому Новини єпархії Запрошуємо долучитися до збору допомоги для Святогірської Лаври

Запрошуємо долучитися до збору допомоги для Святогірської Лаври

З благословення Високопреосвященнійшого Іринея, митрополита Дніпропетровського і Павлоградського 18 жовтня 2023 року відбудеться поїздка з гуманітарною місією до Успенської Святогірської Лаври Донецької області.

У зв’язку з цим оголошено збір продуктової допомоги та коштів для підтримки, братії та всіх трудящих та проживаючих на території Святогірської Лаври.

З продуктів необхідні: сезонні овочі та фрукти, твердий сир, кисломолочна продукція, згущене молоко, консерви рибні, яйця курячі,

Допомогу можна надати фінансово на придбання свічок, так як з 12 березня 2022 року в обителі немає електроенергії, а також на будматеріали для відновлення обителі.

Централізоване місце збирання гуманітарної допомоги:

Свято-Успенський собор м. Дніпро, Успенська площа, 16.

Продукти можна залишити на території Свято-Успенського собору, питати у охорони та в церковній лавці з 09:00 до 19:00.

Фінансову допомогу залишати можна у церковній лавці.

Можна писати записки за здоров’я та за упокій.

Допомога, яка буде зібрана буде передана до Святогірської Лаври.

Зібраний гуманітарний вантаж буде направлено автобусом вантажопідйомність якого обмежена 1200 кг.

Гуманітарна місія проходить під патронатом БФ «Добровольці. Люди доброї волі», Соціального відділу Свято-Успенського собору м. Дніпро, актив парафії на честь преподобного Серафима Саровського м. Дніпро.

Відповідальні та виконавці доставки гуманітарної допомоги:

протоієрей Тимофій Кучук та протоієрей Олександр Курочкін.

тел: +380677250550

Запрошуємо всіх, хто має бажання та можливість приєднатися до цієї справи милосердя. В даний час особливо важливо пам’ятати про доброчинність і співчуття, тим більше, що для нас з вами збір допомоги для Святогірської Лаври, це одна з небагатьох можливостей виконати християнський обов’язок шляхом підтримки тих, кого Господь благословив нести свій непростий послух.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ