Додому Новини єпархії Митрополит Іриней освятив приділ у Покровському храмовому комплексі

Митрополит Іриней освятив приділ у Покровському храмовому комплексі

21 жовтня 2023 року, у день пам’яті преподобного Олексія Карпаторуського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив чин Великого освячення приділу на честь Охтирської ікони Божої Матері Покровського храмового комплексу храму м. Дніпро, ж/м Одинківка.

Після Великого освячення митрополит Іриней очолив Божественну літургію в новоосвяченому приділі.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, керівник єпархіального відділу у справах молоді та настоятель храмового комплексу протоієрей Олексій Гетьман, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході митрополит Іриней нагородив клірика храмового комплексу ієрея Максима Карнаух – правом носіння камилавки.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив благодійникам храмового комплексу ордена УПЦ.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ