Вітання Предстоятеля архієпископу Петропавлівському Андрію, вікарію Дніпропетровської єпархії з 45-річчям з дня народження

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
    ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ АНДРІЮ,
    АРХІЄПИСКОПУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОМУ, ВІКАРІЮ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Сердечно поздоровляю Вас з 45-річчям з дня Вашого народження.

Премудрий Создатель, Якому Ви мали намір служити всім серцем своїм і всією душею своєю, привів Вас у Святу Печерську Лавру, де осягаючи істини Божественного Одкровення у духовних школах та окормляючись у преподобних отців Антонія і Феодосія, Ви прийняли чернечий постриг і священний сан. Нині Господь сподобив Вас у єпископському сані нести служіння на Дніпропетровщині, де, допомагаючи в трудах керуючому Дніпропетровською єпархією, Ви завжди прагнете явити себе ревним трудівником Огради Церковної.

Молитовно бажаю Вашому Високопреосвященству кріпості сил, душевного миру та незмінної радості у Господі. Всещедра милість Божа і всесильна допомога Спасителя нашого нехай супроводжують Вас у Ваших архіпастирських трудах на благо Святої Церкви. Доброго Вам здоров’я і благоденства на многая літа!

З любов’ю у Христі

ОНУФРІЙ,