Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив Божественну літургію у головному храмі міста Синельникове

22 травня 2024 року, у день пам‘яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію в храмі на честь святителя і чудотворця Миколая м. Синельникове Дніпропетровської області.

Напередодні ввечері митрополит Іриней очолив всенічне бдіння з літією у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією митрополиту Іринею співслужили: секретар Дніпропетровського Єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Синельниківського церковного округу і настоятель храму протоієрей Віктор Власов, благочинний Павлоградського церковного протоієрей Павел Бурдай, благочинний І-го Новомосковського церковного округу протоієрей Володимир Ляшенко та духовенство єпархії.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків Синельниківського благочиння.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

Наприкінці Літургії було звершено чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав присутніх з триваючими пасхальними днями та днем пам’яті святителя і чудотворця Миколая.

Протоієрей Віктор Власов привітав митрополита Іринея з 56-річницею хіротонії в сан ієрея і побажав архіпастирю здоров’я і довгих років життя.

Митрополит Іриней подякував усім за піднесені молитви у знаменний для нього день і привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ