Додому Новини єпархії П’ятнадцята річниця парафії праведного Симеона Богоприїмця на ж/м Західний

П’ятнадцята річниця парафії праведного Симеона Богоприїмця на ж/м Західний

16 лютого 2024 року, у день післясвята Стрітення Господнього та дня пам’яті праведних Симеона Богоприїмця і Анни пророчиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у храмі на честь праведного Симеона Богоприїмця м. Дніпро, ж/м Західний.

У цьому році виповняється 15 років з дня заснування парафії.

За Божественною літургією ієрарху співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Михаїл Козак, клірики храму та духовенство Кам’янської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив клірика храму протоієрея Віктора Козак – правом носіння хреста з прикрасами.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були включені особливі подячні прохання про тезоіменитого секретера єпархії протоієрея Миколая Ничипорука.

Наприкінці Літургії був звершений чин славлення.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив орден рівноапостольного князя Володимира І ступеня настоятелю храму протоієрею Михаїлу Козак.

Митрополит Іриней привітав із днем небесного покровителя – рівноапостольного Миколая, архієпископа Японського, а також з днем народження – секретаря єпархії протоієрея Миколая Ничипорука. Архіпастир побажав імениннику Божої допомоги, здоров’я та усіляких благ.

Насамкінець архіпастир привітав з престольним святом, вручив єпархіальні грамоти парафіянам храму та благословив усіх присутніх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ