Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у день Стрітення Господнього

Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у день Стрітення Господнього

15 лютого 2024 року, у двунадесяте свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері Високопреосвященний владика звершив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-ї річниці виведення військ з Афганістану були піднесені особливі молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав, а також за живих учасників та членів їхніх родин.

Після літургійного відпусту був звершений Чин малого освячення води та особливий Чин освячення свічок в свято Стрітення Господнього.

Після завершення Богослужіння Високопреосвящений архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ