Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Божественну літургію і панахиду пасхальним чином

Митрополит Іриней звершив Божественну літургію і панахиду пасхальним чином

У день Антипасхи митрополит Іриней звершив Божественну літургію і панахиду пасхальним чином

12 травня 2024 року, у Неділю другу після Пасхи, Антипасху, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро була звершена Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого.

Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні духовенства собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після богослужіння митрополит Іриней очолив панахиду пасхальним чином біля могил спочилих архієреїв: архієпископ Андрій (Комаров), архієпископ Варлаам (Ільющенко) і єпископ Кронід (Міщенко), які поховані на території собору.

Напередодні ввечері митрополит Іриней очолив всенічне бдіння в тому ж соборі. Під час богослужіння архіпастир запалив свічки від Благодатного вогню та роздав віруючим, який напередодні прибув в Дніпропетровську єпархію УПЦ. Цьогоріч 4 травня 2024 року о 14:14 за київським часом у храмі Воскресіння Христового над Гробом Господнім в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ