Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив панахиду на місці поховань монахинь Тихвінської обителі

13 травня 2024 року, напередодні Радониці – дня пасхального поминання спочилих, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ, архієпископ Петропавлівський Андрій, звершив панахиду пасхальним чином на кладовищі в селищі Діївка-1 м. Дніпро на місці поховань монахинь Свято-Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро.

Ієрарху співслужив завідувач канцелярії Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко).

Місце поховання сестер Свято-Тихвінського монастиря на території селищного кладовища утворилося у другій половині ХХ століття, у зв’язку з закриттям монастиря у 1959 році за часів Хрущовської антирелігійної кампанії та розселенням сестер по місту та області, зокрема в селищі Діївка.

На території некрополя поховані: ієромонах Антоній, ієрей Іоаким, монах Іоан, 27 монахинь, 2 інокені, 1 послушниця.

Також ієрарх звершив приватні пасхальні поминальні богослужіння на кладовищі в селищі Діївка-2 м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ