Додому Майбутні події Відбудеться благодійний концерт духовних піснеспівів у день святих жон-мироносиць

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, 19 травня 2024 року, у Неділю 3-тю після Пасхи, святих жон-мироносиць, у Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро відбудеться благодійний концерт.

В програмі концерту пролунають духовні піснеспіви у виконанні хору Свято-Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро, викладачів та студентів Регентсько-катехізаторського духовного училища при Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро, а також дітей недільної школи обителі.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу нашим пораненим воїнам, дітям інтернату і будинку престарілих.

08:00 Архієрейська Божественна літургія

11:00 Благодійний концерт

Запрошуємо прийняти участь у богослужінні та концертній програмі!