Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію та панахиду пасхальним чином

Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію та панахиду пасхальним чином

14 травня 2024 року, у вівторок 2-ї седмиці після Пасхи, Радоницю – пасхальне поминання спочилих, день пам’яті священномученика Макарія, митрополита Київського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію та Панахиду пасхальним чином у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням владиці Андрію співслужили клірики собору.

Напередодні ввечері, після вечірнього богослужіння, ієрарх очолив Панахиду пасхальним чином.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ і військо.

Після Літургії архіпастир очолив соборну панахиду пасхальним чином.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ