Додому Майбутні події Соціальний відділ УПЦ закликає долучитись до акції «Пасхальний дарунок – дітям»

Соціальний відділ УПЦ закликає долучитись до акції «Пасхальний дарунок – дітям»

Соціальний відділ УПЦ закликає долучитись до акції «Пасхальний дарунок - дітям»

Соціальний відділ УПЦ закликає долучитись до акції «Пасхальний дарунок – дітям»: збір на 1500 пасок для дітей-переселенців, вихованців інтернатів, дітей з інвалідністю.

З благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія Соціальний відділ запрошує долучитися до традиційної благодійної акції, присвяченої Воскресінню Христовому.

Збираємо кошти на Пасхальні подарунки для понад 700 дітей з родин переселенців, вихованців 6 інтернатів, ребцентрів.

Священники доставлять паски у прифронтові регіони та на Херсонщину.

«Хочемо висловити вдячність небайдужим, які від усього серця підтримують благодійні ініціативи Української Православної Церкви.

За 1500 тисячі пасок виставлено рахунок на понад 106 тис грн. Вдалося зібрати трохи більше половини суми. Просимо вашої допомоги. Подаруймо радість Пасхи дітям», – зазначив голова Синодального відділу з соціального-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян.

Збір проводиться до 30 квітня.

Долучитися:

Центр інформації УПЦ