Додому Новини єпархії У Неділю 5-ту Великого посту архієпископ Андрій звершив Божественну літургію

У Неділю 5-ту Великого посту архієпископ Андрій звершив Божественну літургію

21 квітня 2024 року, у Неділю 5-ту Великого посту, день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері ієрарх очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

У неділю зранку богослужіння в соборі розпочалися з звершення Таїнства Єлеосвячення, яке очолив архіпастир.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.

Також були виголошені заупокійні молитви за спокій душ невинно загиблих внаслідок трагічних подій в м. Дніпрі 19 квітня.

Після завершення Літургії архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді та привітав з воскресним днем.

Ввечері того ж дня, за вечірнім богослужінням, владика Андрій очолив останній в цьому році Чин Пасії з читанням Акафіста Божественним Страстям Христовим та страсного Євангелія від Іоанна.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ