Додому Майбутні події Всеукраїнський хресний хід прибуває у Дніпропетровську єпархію УПЦ

Всеукраїнський хресний хід прибуває у Дніпропетровську єпархію УПЦ

Всеукраїнський хресний хід прибуває у Дніпропетровську єпархію УПЦ

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 18 лютого 2024 року розпочався Всеукраїнський хресний хід задля духовної підтримки та укріплення народу України.

Молитовний хід розпочався з Божественної літургії, яку очолив Голова Синодального військового відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у Свято-Воскресенському храмі пам’яті полеглих воїнів-інтернаціоналістів у місті Києві.

Відповідальним за проведення Хресного ходу виступає Військовий відділ УПЦ.

Організатори інформують, що священнослужителі з іконами Покрову Пресвятої Богородиці (з часткою Її омофору), рівноапостольного князя Володимира та праведного Петра Калнишевського (з частками мощей святих) з молитвою за здоров’я та спасіння, благословення і збереження українських воїнів, за поранених та полонених, їх сім’ї та сім’ї загиблих, за нашу перемогу та справедливий мир, за злагоду та благополуччя в Україні відвідають різні куточки України.

17 квітня 2024 року Всеукраїнський хресний хід задля духовної підтримки та укріплення народу України прибуває у Дніпропетровську єпархію УПЦ.

Зустріч святинь о 08:00.у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро, Троїцька плоша, 7.

Далі хресна хода направиться у Кам’янську єпархію УПЦ.

За матеріалами сайту УПЦ