Додому Новини єпархії Митрополит Іриней молитовно зустрів свій 85-й день народження

Митрополит Іриней молитовно зустрів свій 85-й день народження

10 травня 2024 року, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней – почесний громадянин міста Дніпра, почесний член Вченої ради Дніпропетровської медичної академії, почесний доктор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, почесний академік Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, молитовно зустрів свій 85-й день народження.

У цей день митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней молився за Божественною літургією у домовому храмі на честь священномученика Іринея, єпископа Ліонського при Дніпропетровському єпархіальному управлінні.

Богослужіння звершив настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дніпро, сел. Нові Кайдаки протоієрей Анатолій Розвадовський у співслужінні завідуючого канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякона Анатолія (Чирченко).

За богослужінням молилися вікарні архієреї єпархії архієпископ Новомосковський Євлогій і архієпископ Петропавлівський Андрій, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, духовенство єпархії, настоятелька Свято-Анастасіївського жіночого монастиря м. Житомир ігуменя Михаїла (Фурманець), настоятелька Свято-Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер), сестри Свято-Троїцького Воскресенського Корецького ставропігійного жіночого монастиря, співробітники єпархіального управління та парафіяни.

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

Після завершення Божественної літургії було проголошено многоліття і прозвучали привітання на адресу Дніпропетровського архіпастиря.

Митрополит Іриней подякував усім за піднесені молитви у знаменний для нього день і привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ