Додому Новини єпархії Престольне свято храму великомученика Георгія у селищі Партизанське

Престольне свято храму великомученика Георгія у селищі Партизанське

6 травня 2024 року, у Світлий Понеділок, день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь великомученика Георгія Побідоносця селища Партизанське Дніпропетровської області, де звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.

Напередодні ввечері ієрарх очолив вечірнє пасхальне богослужіння та полієлей у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією архіпастирю співслужили благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, благочинний 1-го Новомосковського церковного округу протоієрей Володимир Ляшенко, настоятель храму протоієрей Миколай Купчинський та духовенство єпархії.

Піснеспіви виконував хор під керівництвом протодиякона В’ячеслава Марцинкова.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ.

Після відпусту Літургії був звершений чин славління великомученику і Побідоносцю Георгію, після якого архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Наприкінці богослужіння владика Андрій звернувся до всіх присутніх з вітальним словом, в якому передав вітання з нагоди Пасхи та престольного свята та благословення керуючого єпархією митрополита Іринея та подякував духовенству та всім парафіянам за спільну молитву.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ