Додому Новини єпархії У Світлу Середу митрополит Іриней очолив пасхальне богослужіння в Успенському соборі

8 травня 2024 року, у середу Світлої седмиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в Успенському соборі Соборного району міста Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, настоятель собору протоієрей Тимофій Кучук, клірики храму та гості у священному сані.

На малому вході, митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків єпархії.

Після читання Євангелія протоієрей Тимофій Кучук оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни пройшли хресним ходом навколо собору.

Насамкінець митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян із Великоднем.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив трудівникам собору церковні нагороди.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ