Додому Новини єпархії 10-річчя лікарняного храму Боголюбської ікони Божої Матері

10-річчя лікарняного храму Боголюбської ікони Божої Матері

24 червня 2024 року, у день свята на честь Боголюбської ікони Божої Матері, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята та 10-річчя лікарняного храму на честь Боголюбської ікони Божої Матері при комунальному некомерційному підприємстві «Міська клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради м. Дніпро, сел. Нові Кайдаки.

Це єдиний храм у Дніпропетровській єпархії УПЦ, який іменований на честь древнього шанованого Богородичного образу.

За Літургією ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Володимир Городничий та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Володимира Городничого правом носіння митри.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним, а також за усіх лікарів та пацієнтів закладу.

Наприкінці Літургії був звершений хресний хід та чин славління.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней з нагоди 10-річчя парафії вручив співробітникам лікарні та трудівникам храму ордени УПЦ.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ