Додому Новини єпархії Архіпастирський візит митрополита Іринея в село Вербуватівка

Архіпастирський візит митрополита Іринея в село Вербуватівка

22 червня 2023 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав село Вербуватівка Павлоградського району Дніпропетровської області, де у соборі на честь преподобного Онуфрія Великого очолив Божественну літургію.

За богослужінням ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Юр’ївського церковного округу протоієрей Іоанн Мороз, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, настоятель собору протоієрей Андрій Соснін та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля собору протоієрея Андрія Соснін – правом носіння другого хреста з прикрасами.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Херувимської пісні митрополит Іриней звершив хіротонію клірика Свято-Успенського храму м. Павлоград Дніпропетровської області диякона Кирила Цешковського в сан ієрея з возложенням набедреника і камилавки.

Наприкінці Літургії було звершено славлення.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив меценату собору Володимиру Григоровичу Зоренко орден УПЦ преподобих Антонія і Феодосія Печерських І ступеня.

Згідно клопотанню настоятеля собору протоієрея Андрія Соснін, митрополит Іриней вручив грамоти трудівникам і благодійникам собору.

Насамкінець митрополит Іриней привітав ієрея Кирила Цешковського з днем тезоіменитства та днем священицької хіротонії.

На завершення візиту митрополит Іриней благословив усіх присутніх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ