Додому Новини єпархії Архіпастирський візит митрополита Іринея в місто Підгородне

Архіпастирський візит митрополита Іринея в місто Підгородне

30 грудня 2023 року, у день пам’яті пророка Даниїла, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди 3-ї річниці з дня Великого освячення Свято-Покровського храму м. Підгородне Дніпропетровської області очолив Божественну літургію.

За богослужінням митрополиту Іринею співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, настоятель храму ієрей Димитрій Яковлев та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней возвів в сан протоієрея настоятеля храму ієрея Димитрія Яковлева.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені прохання за упокій мирних жителів, які загинули 29 грудня 2023 року внаслідок масованого російського ракетного обстрілу по містах України, у тому числі і по місту Дніпро.

Богослужіння завершилось многоліттям.

З благословення Священноначалля Української Православної Церкви, митрополит Іриней вручив церковні нагороди меценатам та трудівникам храму.

Насамкінець настоятель храму протоієрей Димитрій Яковлев подякував митрополиту Іринею за архіпастирський візит.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ